Odpowiedź :
v=0,7 cm/s
t=30 s
Zakładamy, że lont spala się jednorodnie (płomień porusza się po nim ruchem jednostajnym).
[tex]S=v*t=0,7 \ [\frac{cm}{s}]*30 \ [s]=21 \ cm[/tex]
v=0,7 cm/s
t=30 s
Zakładamy, że lont spala się jednorodnie (płomień porusza się po nim ruchem jednostajnym).
[tex]S=v*t=0,7 \ [\frac{cm}{s}]*30 \ [s]=21 \ cm[/tex]