KONRADKARPYSZYN4164ON KONRADKARPYSZYN4164ON Matematyka Rozwiązane Ile złotych mama zapłaciła za jabłka, jeżeli wszystkie odmiany były w tej samej cenie i kosztowały 3zł za kilogram?.