Odpowiedź :
Odpowiedź:
To będzie 50m/s.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Dane: Szukane:
s = 0,5km = 500m V = ?
t = 10s
V = s/t
V = 500/10 = 50m/s
V = 50m/s
Odpowiedź:
To będzie 50m/s.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Dane: Szukane:
s = 0,5km = 500m V = ?
t = 10s
V = s/t
V = 500/10 = 50m/s
V = 50m/s