Potrzebuje na jutro daje 40 punktów!!!

Odpowiedź: 6 kg/m3=0,006 g/cm3; 600 kg/m3=0,600 g/m3; 2 cm3=0,000002 m3; 7 cm3=0,000007 m3; 5 g/cm3=5000 kg/m3; 2,5 g/m3=2500 kg/m3
Wyjaśnienie: jestem pewna na 99% więc powinno być dobrze