Pomocyy! Na zaraz dam 30 pkt ! Klsa 7 fizyka podpunkt b/c plissssssssssssssss

Odpowiedź:
a)
ruch jednostajny prostoliniowy
ruch opóźniony
b) ciało nie stało
c)
1)
a=Δv/t
a=10m/s /5s
a=2m/s²
2)
a=0
d)
s=v*t+at²/2
s=10m/s*20s+2m/s²*(5s)²/2
s=225m
Wyjaśnienie: