proszę o pomoc z góry dziękuję
Zadanie w załączniku :)

6,74 za h
Szczegółowe wyjaśnienie:
2*3=6 h tygodniowo
9zł*6=54zl tygodniowo
39:6=6,5 tygodnia
52 : 6,5= 8 karnetów
8*273 =2184 zł na rok
6*54=324 h
2184:324 =6,74074074
czyli ok 6,74 za godzinę