Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
a=5m³
v=a³
v=5³
v=125m³ powietrza
125m³ powietrza ------ 100%
xm³ tlenu ---------------- 21%
x = 26,25m³ tlenu
v=26,25m³
d=1,43kg/m³
m=v*d
m=26,25*1,43
m = 37,5375kg
m = 3753,75 dag
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
a=5m³
v=a³
v=5³
v=125m³ powietrza
125m³ powietrza ------ 100%
xm³ tlenu ---------------- 21%
x = 26,25m³ tlenu
v=26,25m³
d=1,43kg/m³
m=v*d
m=26,25*1,43
m = 37,5375kg
m = 3753,75 dag