Odpowiedź :
Odpowiedź:
Ehhh no takie zadania to się nawet na matmie robiło, no ale ok
140km/h to ~39m/s. 10 min = 10*60s = 600s
39m/s*600s = 23 400m = 23,4km
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Ehhh no takie zadania to się nawet na matmie robiło, no ale ok
140km/h to ~39m/s. 10 min = 10*60s = 600s
39m/s*600s = 23 400m = 23,4km
Wyjaśnienie: