Pan Jerzy prowadzi sklepik Osiedlowy. dzisiaj ogłosił promocje: po obliczeniu łącznej wartości zakupów odrzuca się grosze, A klient płaci tylko pełną liczbą złotych (na przykład zakupy o łącznej wartości 8,74 zł Będą kosztowały 8 zł) pani Joanna skorzystał z promocji kupiła 3 kg jabłek i 1 kg ziemniaków 2 kg mandarynek i 10 sztuk kiwi. czy na te zakupy wystarczy 20 zł ? Zapisz wszystkie obliczenia
PROSZE WAS OSTATNIE ZADNIE . MUSZ WYSŁAC DO 18 OBIECJUE DAM NAJ
