👤

Bardzo proszę o pomoc zadanie w zalaczniku zadanie 3

Bardzo Proszę O Pomoc Zadanie W Zalaczniku Zadanie 3 class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

80÷2=40

jeden gołąb kosztuje 40 zl

Szczegółowe wyjaśnienie:

Dwa gołębie kosztowały 80 zł.

Czyli jeden gołąb kosztował 40 zł. Bo 80:2 =40

Odp:jeden gołąb kosztował 40 zł.