Odpowiedź :
Odpowiedź:
200zł*110%=220zł
Bo 10% to 20zł
220zł*115%=253zł
Bo 15% to 33zł
Odp.: Po roku towar kosztował 220zł a po dwóch latach 253zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam :)
Odpowiedź:
200zł*110%=220zł
Bo 10% to 20zł
220zł*115%=253zł
Bo 15% to 33zł
Odp.: Po roku towar kosztował 220zł a po dwóch latach 253zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam :)