Odpowiedź :
Odpowiedź:
t1= 1/4 h
v1= 2 km/h
t2= 3/4 h
V2= 4 km/h
s= 1/4 * 2km/h2 + 3/4 * 4 km/h = 3,5 km
t 3/4 + 1/4 = 1h
Vśr = 3,5 km : 1 H = 3,5 km
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
t1= 1/4 h
v1= 2 km/h
t2= 3/4 h
V2= 4 km/h
s= 1/4 * 2km/h2 + 3/4 * 4 km/h = 3,5 km
t 3/4 + 1/4 = 1h
Vśr = 3,5 km : 1 H = 3,5 km
Wyjaśnienie: