KATARZYNAZIELIOX9CI3ON KATARZYNAZIELIOX9CI3ON Matematyka Rozwiązane Za 4 takie same bułki i bochenekchleba zapłacono 5,70 zł.Ile kosztowała bułka, jeślibochenek kosztował 2,50 zł?For3,20 zł0,60 zł0,85 zł0,80 zł