👤

Zad 3
Polędwica kosztuje 22 zł za 1 kg. Ile polędwicy kupimy za 7 zł 70 gr?


Odpowiedź :

22zl ------ 1kg

7,70zl ------xkg

x= 7,70*1/22= 7,70/22 = 0,35kg

On Studier: Inne Pytanie