Wyjaśnienie:
[tex]F = m*g /:g\\m = \frac{F}{g} \\g = 10N/kg\\F_{a} = 17mN = 0.017N\\F_{b} = 8.4N\\F_{c} = 2200N\\\\m_{a} = \frac{0.017N}{10N/kg} = 0.0017kg\\m_{b} = \frac{8.4N}{10N/kg} = 0.84kg\\m_{c} = \frac{2200N}{10N/kg} = 220kg[/tex]
Mam nadzieję, że pomogłem, liczę na wybranie mojej odpowiedzi jako najlepsza.