Odpowiedź :
Odpowiedź:
10 km = 10000m
30min = 1 800 sekund
nie wiemczy o to chodziło jeśli nie zaraz zrobię
Odpowiedź:
10km/h = 10 * 1000/3600 m/s = 10000/3600m/s = 2,78m/s
30m/s = 30 * 0,001/1/3600 km/h = 0,03 : 1/3600 km/h = 0,03* 3600km/h = 108km/h