👤

Proszę o pomoc,zadanie w załączniku zadnia pisemne trzeba zrobić ​

Proszę O Pomoczadanie W Załączniku Zadnia Pisemne Trzeba Zrobić class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

jeden zestaw kosztuję 4 złote za 5 ołówków

więc, kupiła 4 zestawy- 16 złotych i 3 zwykłe 255 groszy czyli 2,55 zł

najtańsza opcja to 18,55 złotych

jakby osobno kupowała to 23*85=1995 czyli 19,95

najtańsza opcja to z kupowania zestawu i 3 zwykłych. różnica to 1.4 złotego

Liczę na naj