👤

proszę pomoze ktos mi zrobuc to zadanie pls​

Proszę Pomoze Ktos Mi Zrobuc To Zadanie Pls class=

Odpowiedź :

A- y-125zł=77zł

B- 2,5kg*x=12,50zł

C- x+40gr=3,20zł

D- 7zł+x=24zł

E- 20-x= 8,47

A i * to jest tak jagby razy jak coś