Czy już umiem str 166, prosze z obliczeniami!! Dam naj!!

1. V = s/t
V = 18km/6h
V = 3 km/h
2. t = s/V
t = 200km/50 km/h
t = 4h
3. s = V * t
s = 60 km/h * 3h = 180km
4. b) 3/4 = 75/100 = 0,75
Liczę na naj!