👤

Ustal, ile trzeba zapłacić za:
a) 2 kg bananów,
• 4,79= 9. 58
b) półtora kilograma papryki,
c) 1 kg 2 dag winogron,
banany: 4,79 zł
papryka: 9,64 zł
winogrona: 12,50 zł
pomarańcze: 6,20 zł
d) 0,60 kg pomarańczy. ​.