👤

Oblicz pole prostokąta o wymiarach 35 cm i 40 cm​

Odpowiedź :

35 x 40 = 1400 cm
1400 cm = 14m ^2

Odpowiedź:

P=a*b=35*40=1400cm²

  1. Odp.: Pole tego prostokąta wynosi 1400 cm²

Szczegółowe wyjaśnienie:

LICZĘ NAA NAJLEPSZĄ ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!