Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = 3 cm* 5 cm + 0,5 *3 cm*4 cm = 15 cm² + 6 cm² = 21 cm²
Wysokość trapezu h = 3 cm
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
P = 3 cm* 5 cm + 0,5 *3 cm*4 cm = 15 cm² + 6 cm² = 21 cm²
Wysokość trapezu h = 3 cm
Szczegółowe wyjaśnienie: