Odpowiedź :
Odpowiedź:
a=Fw/m
a - przyspieszenie
Fw - siła wypadkowa
m - masa
m=8kg
Fw=50N
a=50/8=6,25m/s²
Odp.: C.
Wyjaśnienie:
mam nadzieję że pomogłam;)
Odpowiedź:
a=Fw/m
a - przyspieszenie
Fw - siła wypadkowa
m - masa
m=8kg
Fw=50N
a=50/8=6,25m/s²
Odp.: C.
Wyjaśnienie:
mam nadzieję że pomogłam;)