Zrobi ktoś proszę całą kartę do dzisiaj? Daje naj

1.
prędkość m/s
amplituda m
częstotliwość Hz
okres s
2.
Częstotliwość jest to liczba drgań w ciągu jednej sekundy. Oznaczamy ją literą f. Jej jednostką jest herc (1 Hz).
Okres drgań to czas jednego pełnego drgania. Oznaczamy go literą T. Jednostką okresu jest sekunda (1 s).
3.
Amplituda A = 4 cm
Okres T = 8 s
Częstotliwość f = 1/T = 1/(8s) = 0,125 Hz
4.
największa prędkość w B.
najmniejsza energia kinetyczna w A oraz C
najmniejsza energia potencjalna w B
5.
energia potencjalna ciężkości ciała maleje pomiędzy A i B oraz C i B
prędkość ciała wzrasta pomiędzy A i B oraz C i B