👤

ser kosztuje 24,80 zł za 1 kg. Oblicz, ile to kosztuje:​

Ser Kosztuje 2480 Zł Za 1 Kg Oblicz Ile To Kosztuje class=

Odpowiedź :

Odpowiedź: a = 12,40 b = 6,20zł c = 2,48 zł d= 24,80 - 6,1 = 18,7 e =37,20 f= 26,04

Szczegółowe wyjaśnienie:

On Studier: Inne Pytanie