👤

Oblicz: 0,3kg cukierków po 22,60zł 0,7kg cukierków po 13,80 0,4 ciastek po8,70

Odpowiedź :

x - ilość cukierków/ciastek w kilogramach

y - cena za kilogram

x*y - cena cukierków

0,3*22,60  = 6,78 zł

0,7*13,80 = 9,66 zł

0,4*8,70 = 3,48 zł

Odpowiedź:

22,60 zł * 0,3 kg = 6,78 zł

13,80 zł * 0,7 kg = 9,66 zł

8,70 zł * 0,4 = 3,48 zł

On Studier: Inne Pytanie