Fizyka , zdjęcie w załączniku

Odpowiedź:
Dla T = 0°C R₁ = 100 Ω
Dla T = 400°C R₂= 250 Ω
R₂/R₁ = 250Ω/100 Ω = 2,5
metal, 2,5 razy