👤

Robotnik ciągnie skrzynię o masie m=10kg z siłą F=25 N skierowaną pod kątem alfa=30stopni

do powierzchni podłoża. Jaki jest współczynnik tarcia, jeżeli skrzynia porusza się ruchem jednostajnym?.


Odpowiedź :

Odpowiedź:

hshdjdjskkskzvsjsksndjskjzbxjxjx

On Studier: Inne Pytanie