👤

hej na teraz potrzebuje wymyślić treść do jakiegoś zadania z proporcjami :D

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Cztery paczki cukru kosztują 22 zł.

Ile kosztuje dziesięć paczek cukru?

Szczegółowe wyjaśnienie: