Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wartość siły wypadkowej wynosi 48 N.
Wyjaśnienie:
Dane Szukane
m = 12 kg F = ?
[tex]a = 4\frac{m}{s^{2} }[/tex]
F = m * a = 12 kg *[tex]4\frac{m}{s^{2} }[/tex] = 48 N
On Studier: Inne Pytanie
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.