Oblicz natężenie skuteczne i chwilowe
t=[tex]\frac{T}{3}[/tex]

Odpowiedź:
T = 20 ms = 0,02 s
Ψ=0
ω = 2π/T = 2π/0,02 = 314 rad/s
i(t) = 4sin(314t)
I = Im/√2 = 4√2 = 2√2 A
Wyjaśnienie: