Odpowiedź :
Odpowiedź:
H= wysokosc bryły= 20 cm
s= dł. krawedzi podstawy= 20 cm
czyli to po prostu szescian
Pc= 6*a²=6*20²= 2400cm² V= a³=20³= 8000cm³
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
H= wysokosc bryły= 20 cm
s= dł. krawedzi podstawy= 20 cm
czyli to po prostu szescian
Pc= 6*a²=6*20²= 2400cm² V= a³=20³= 8000cm³
Szczegółowe wyjaśnienie: