👤

Zad 5 str 172! Ser kosztuje 24,80zl za 1kg. Oblicz ile kosztuje:
A)pół kilograma sera
B) ćwierć kilograma sera
Plsss daje najjj!!!!!! Na jutro 23.03.2022


Zad 5 Str 172 Ser Kosztuje 2480zl Za 1kg Oblicz Ile Kosztuje Apół Kilograma Sera B Ćwierć Kilograma Sera Plsss Daje Najjj Na Jutro 23032022 class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

a )24.80:2=12.40 zl

b)24.80:4=6.20 zł

a)24,80zł:2=12,40zł
b)24,80zł:4=6,20zł/12,40zł:2=6,20zł