Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]v = \frac{s}{t} \\ t \: = \: 3h \\ v = 15km \\ \\ 15km = \frac{s}{3h} \\ 15km \times 3h = s \\ s = 45km[/tex]
Odpowiedź:
[tex]v = \frac{s}{t} \\ t \: = \: 3h \\ v = 15km \\ \\ 15km = \frac{s}{3h} \\ 15km \times 3h = s \\ s = 45km[/tex]