Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = 2200 W
U = 230 V
t = 40 min = 40*3600s = 144 000 s
-------------------------------------------------
P = U*I
I = P/U = 2200W/230V ≈ 9,57 A
I = 9,57 A
W = P*t = 2200W * 144 000 s = 316 800 000 J = 316,8 MJ
W = 316,8 MJ
Odpowiedź:
P = 2200 W
U = 230 V
t = 40 min = 40*3600s = 144 000 s
-------------------------------------------------
P = U*I
I = P/U = 2200W/230V ≈ 9,57 A
I = 9,57 A
W = P*t = 2200W * 144 000 s = 316 800 000 J = 316,8 MJ
W = 316,8 MJ