👤

wyznacz predkosdc samochodu ktory pokonak droge 0,5 kn w czasie 10 sekund wynik podaj w metraxh na sekunde

Odpowiedź :

Odpowiedź:

50 m/s

Wyjaśnienie:

S = 0,5km = 500 m

T = 10 sek

V=S/T

V=500/10