Odpowiedź :
Odpowiedź:
NIE
Wyjaśnienie:
U = 230V
I = 10A
P = U*I = 230V*10A = 2300 W - moc maksymalna
Moc odbiorników Po = 90W+600W = 690 W jest mniejsza niż moc maksymalna obwodu.
Odpowiedź:
NIE
Wyjaśnienie:
U = 230V
I = 10A
P = U*I = 230V*10A = 2300 W - moc maksymalna
Moc odbiorników Po = 90W+600W = 690 W jest mniejsza niż moc maksymalna obwodu.