siemka jest w stanie to ktoś rozwiązać ?

Odpowiedź:
150000*17%=25500-5100=20400zł
150000-120000=30000zł nadwyżka
30000*32%=9600zł
podatek za 2022r 20400zł+9600zł=30000zł l
Wyjaśnienie: