Odpowiedź :
Odpowiedź:
4,20 zł - 3,30 zł = 0,9 zł
Odp: Cena w prenumeracie jest niższa o 0,9 zł niż w kiosku.
PS: Powinno być dobrze, ale nie jestem pewna.
Odpowiedź:
4,20 zł - 3,30 zł = 0,9 zł
Odp: Cena w prenumeracie jest niższa o 0,9 zł niż w kiosku.
PS: Powinno być dobrze, ale nie jestem pewna.