proszę pomóżcie mi zrobić dwa zadania muszę oddać do 20.00 i proszę wytłumaczyć dziękuję

Odpowiedź:
13.
s=3m/s*0,02 s=6 cm
Sznur po 20 ms:
__________________________
15.
s=340m/s*5s=1700 m=1.7 km