👤

Na jutro Na jutro Na jutro Na jutro


Na Jutro Na Jutro Na Jutro Na Jutro class=

Odpowiedź :

Odpowiedź: B

Wyjaśnienie:

W = Pt (moc x czas)

A. 3kW*1s = 3 000J (fałsz)

B. 3kW*60s = 3 000*60 = 180 000J (prawda)

C. fałsz, bo w minutę wychodzi więcej

On Studier: Inne Pytanie