Odpowiedź :
Odpowiedź: T = 2s, f = 1/2 Hz
Wyjaśnienie:
Przemieszczenie opisane w zadaniu to 1/4 okresu.
Zatem T = 4*0,5s = 2s.
(częstotliwość) f = 1/T = 1/2 Hz
Odpowiedź: T = 2s, f = 1/2 Hz
Wyjaśnienie:
Przemieszczenie opisane w zadaniu to 1/4 okresu.
Zatem T = 4*0,5s = 2s.
(częstotliwość) f = 1/T = 1/2 Hz