👤

plis PISEMNIE naprawdę P I-S-E-M-N-I-E ​

Plis PISEMNIE Naprawdę P ISEMNIE class=

Odpowiedź :

2kg=200dag
4kg=400dag

200dag:20=10dag
26zł:20=1,3zł

400dag:40=10dag
40zł:40=1zł

70dag:7=10dag
8,40zł:7=1,2zł
10dag karmy najdroższe jest w opakowaniu dwu kilogramowym. Jest ona droższe od najtańszego o 0,3zł.