Odpowiedź :
Odpowiedź:
100 % - 3.00
125% - x
100x - 375 | : 100
x = 3,75 zł
3,75 - 100%
x - 105%
100x - 393,75 | :100
x =3,94 zł
Odp:. Cena jabłek wynosi 3,94 zł za kg
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
100 % - 3.00
125% - x
100x - 375 | : 100
x = 3,75 zł
3,75 - 100%
x - 105%
100x - 393,75 | :100
x =3,94 zł
Odp:. Cena jabłek wynosi 3,94 zł za kg
Szczegółowe wyjaśnienie: