OSKAR200812ON OSKAR200812ON Fizyka Rozwiązane Proszę opomoc mam na jutro ! Zadanie 2 Oblicz przyspieszenie pojazdu, który w czasie t = 5[s], zwiększył prędkość z v1 = 4[m/s] do v2 = 7[m/s]. Zadanie 3 Oblicz prędkość jaką osiągnie ciało w czasie 6s jeżeli porusza się z przyspieszeniem 0,25 m/s2 Zadanie 4 Ile czasu musi się rozpędzać ciało, aby osiągnąć prędkość v = 40[m/s], jeżeli porusza się z przyspieszeniem a = 0,2 m/s2? Zadanie 5 Co to znaczy, że ciało porusza się z przyspieszeniem a= -1,2m/s2