👤

Oblicz wartość siły elektrodynamicznej, jeżeli przewodnik o długości l=2m
przez który płynie prąd o natężeniu I=800mA jest umieszczony w polu
magnetycznym o indukcji B=2,5T?
Daje najjjj <3