Odpowiedź :
Odpowiedź:
20m/s
Wyjaśnienie:
- W=1/2*m*v^2
- 2000=1/2*10*v^2
- 400=v^2
- v=20
W=[tex]\frac{1}{2}\\[/tex]m*[tex]v^{2}[/tex]
2000=[tex]\frac{1}{2}[/tex]*10*[tex]v^{2}[/tex]
400=[tex]v^{2}[/tex]
v=20 [tex]\frac{m}{s}[/tex]
Odpowiedź:
20m/s
Wyjaśnienie:
W=[tex]\frac{1}{2}\\[/tex]m*[tex]v^{2}[/tex]
2000=[tex]\frac{1}{2}[/tex]*10*[tex]v^{2}[/tex]
400=[tex]v^{2}[/tex]
v=20 [tex]\frac{m}{s}[/tex]