👤

Pole rombu, którego przekątne mają 4 dm i 14 cm jest równe:
56cm²
28cm²
280cm²
560cm²


Odpowiedź :

Odpowiedź:

4dm=40cm

P=40*14=560:2=280cm2

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odpowiedź:

Prawidłowa odpowiedź to 280cm²

On Studier: Inne Pytanie