Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
t=1 min=60s
n(liczna obrotów)=300
f-częstotliwość = n/t = 300/60s= 5Hz
T(okres) = 1/f =1/5Hz= 1/5 s= 0,2 s
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
t=1 min=60s
n(liczna obrotów)=300
f-częstotliwość = n/t = 300/60s= 5Hz
T(okres) = 1/f =1/5Hz= 1/5 s= 0,2 s