👤

9Traktor jadący z prędkością 40 km/h pokona trasę 30 km w czasie. . . . . . . . . . godz. pilne to tet plis​

Odpowiedź :

9.

V = 40 km/h

S = 30 km

S = V*t

t = S/V

t = 30km / 40km/s = 0,75h

9.
V= 40 km/h
S= 30 km
S= V*
t=S/V
†= 30km / 40km/s = 0,75h